Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Motoryzacja > Części i akcesoria

  Kalkulator LPG - DIGITRONIC AUTOGAS OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 18, 2022 19:45 - Części i akcesoria - Białystok, ul. Elewatorska 9
2999.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
DIGITRONIC AUTOGAS jest profesjonalistą w dostarczaniu dopasowanych na miarę systemów instalacji autogazowych opartych na bardzo dobrych fabrykowanych we Włoszech komponentach. Przedsiębiorstwo kładzie szczególny nacisk na to, aby instalowane instalacje były najpoprawniej dobrane pod względem nie tylko ekonomii, także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze najprzyzwoiciej dopasowane do ich wymogów instalacje autogazowe, które pracują przez wiele lat. Do tego, to właśnie dzięki nadzwyczaj całkowitej weryfikacji warsztatów instalujących systemy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy dostają maksimum korzyści przepływających z konwersji ich wozów na autogas.
DIGITRONIC AUTOGAS to systemy zarówno do aut wyposażonych w silniki z popularnym wielopunktowym wtrysk paliwa, jak także cieszącymi się szczególnie w ostatnim czasie istotnym zainteresowaniem wozów z bezpośrednim wtryskiem. To właśnie dzięki temu jednostka dostarcza instalacje autogazowe do zdecydowanej większości dostępnych na rynku samochodów.
W ofercie firmy odnajdują się również części zamienne do instalacji, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory oraz dużo innych. Wszystkie dostępne towary mają niezbędne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych oraz wartych zaufania twórców, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom ciągle modyfikuje linie produktowe.
DIGITRONIC AUTOGAS już dziś dostarcza najporządniej zaadaptowane zestawy instalacji autogazowych do ponad 40 krajów na całym świecie - w tym w naszym kraju. Dzięki stale monitorowanej jakości oraz wydajności komponentów ilość ta nieustannie rośnie i z pewnością będzie rosła.

DIGITRONIC AUTOGAS
tel: +48 572 717 525
15-620 Białystok
ul. Elewatorska 9
https://digitronicgas.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.