Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

June 26, 2022 11:06 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest model Wielkiej Piątki. Rzetelność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i swoje możliwości, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten wyjątkowy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego narzędzia doceniona została również przez wielu rodaków, którzy sięgają po ten test bardzo często.

Zapraszamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze warsztaty. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do badania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na edukację z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji.

PERSO.IN to rzetelna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli chcesz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Skontaktuj się z nami. PERSO.IN® to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.