Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi kosmetyczne i zdrowotne

  Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2021 01:24 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - cała Polska
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie bardzo mocno rozwinięta. Aby jednak była przydatna, konieczny jest sprzęt wysokiej jakości. Firma Medcorp to ceniony dostawca sprzętu najwyższej jakości, który gwarantuje precyzyjny proces diagnozowania. Co istotne, w ofercie firmy znalazły się też takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla lekarzy , na których przekazywana jest wiedza odnośnie obsługi zakupionych . Stawiając na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można także liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy , a także papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne oraz gwarantują dokładne wyniki. Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który posiada bardzo duże doświadczenie i niemałą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, pomagając w podjęciu decyzji.

Medcorp to firma oferująca usługi na bardzo wysokim poziomie. Świetny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej naprawdę wysokiej jakości. Ogromny wybór, korzystne ceny i doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!

Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.